USB uz RS232 datu kabeļus izstrādājām, lai izvairītos no nepieciešamības lietot dažādus adapterus un USB pagarinātājus, pieslēdzot datoram kases aparātus u.c. perifērijas iekārtas. Daļa no tirgū esošajiem adapteriem ar atsevišķām perifērijas iekārtām strādā ar traucējumiem, tāpat nereti rodas situācijas, kad adapteru un pagarinātāju savienojumi ir nedroši, viegli izjaucami u.tml.

USB datu kabeļi ir izstrādāti, balstoties uz čipu CH340, kas laika gaitā sevi ir parādījis kā stabils un uzticams lietošanā. Bez tam, šis čips strādā un tam ir atbalsta draiveri sekojošām darba vidēm: Windows, Linux, Mac un Android. Datu kabeļi atbalsta tikai RX un TX signālus; kabeļu USB pusē ir spraudnis, bet RS232 pusē - ligzda.

USB uz RS232 kabelis1 no 4
USB uz RS232 kabelis

USB uz RS232 datu kabeļi ir pieejami ar garumu līdz 20m. Datu kabeļi nodrošina stabilu garantēto datu pārraides ātrumu līdz 115.2Kbps, kas pēc katra kabeļa izgatavošanas tiek reālā darbībā testēts.

USB datu kabelis SoftIB izstrādātajām ierīcēm ir ar garumu 1m un standarta 3-izvadu ligzdu. Datu kabeļa datu pārraides ātrums ir līdz 2Mbps.

Draiveru lejupielāde:

© SoftIB 2004-2022 Pēdējās izmaiņas: 05.09.2022
*