Esam izstrādājuši un ražojam vairākas elektronikas ierīces, kas ir gan kā gatavas preces tūlītējai lietošanai, gan kā atsevišķi moduļi vai plates citu iekārtu izgatavošanai. Šeit tiek apskatītas tikai tās ierīces, ko ražojam gala lietošanai un kuras var uzreiz iegādāt mūsu I-veikalā.

Mūsu izstrādāto un plānoto ierīču sortiments pastāvīgi tiek papildināts, neskatoties uz to, ka no idejas līdz sērijveida ražošanai paiet diezgan ilgs laiks.

Šobrīd pārdošanā esošo sērijveida elektronikas ierīču sarakstu skatiet zemāk.

 • USB uz RS232 datu kabelis

  Dažāda veida un garuma datu kabeļi, kas veic datu formāta konvertāciju no USB uz asinhrono seriālo savienojumu (RS232). Šobrīd piedāvājumā ir 5m, 10m un 20m datu kabeļi no USB uz RS232, kā arī 1m garuma USB kabelis mūsu izstrādāto ierīču pieslēgšanai pie datora.

 • Iekārtu vadības plate DCB-4U

  Programmējama universāla iekārtu vadības plate dažādu elektrisku ierīču vadībai, saskaņā ar iepriekš iestādītiem parametriem. Plati var pielietot faktiski jebkuriem mājas automatizācijas u.c. uzdevumiem. Dokumentācijā ietilpst sešu dažādu lietojumu piemēri ar shēmām, platies iestādījumiem un detalizētiem aprakstiem.

 • Vadības plates DCB-4U sensori

  Vadības plates DCB-4U pieslēgvietām paredzētie sensori: DS18B20 - temperatūrai; DCB-LS - apgaismojumam; DCB-MQ - pieskaņojama ligzda dažādiem MQ sērijas gāzes sensoriem.

 • Apgaismojuma sensors - relejs

  Apgaismojuma sensors - relejs AABD veic automātisku kādas ierīces vai apgaismojuma ieslēgšanu/izslēgšanu atkarībā no apkārtējā apgaismojuma ar iestādāmu stabilizācijas laiku.

 • STM32 Cortex-M bāzes modulis

  STM32 Cortex-M kontrolieru bāzes modulis ir izstrādāts, lai atvieglotu un unificētu dažādu elektronikas iekārtu montāžu un ražošanu.

clip Papildus informācijai zvaniet pa tālruni * vai rakstiet mums uz e-pastu:

© SoftIB 2004-2022 Pēdējās izmaiņas: 05.09.2022
*