Visi mūsu izstrādātie un ražotie LED displeji tiek konstruēti, izmantojot nepieciešamo skaitu rūpnieciski ražotus LED dažāda izmēra moduļus un pilnībā mūsu pašu izstrādātas kontrolieru un draiveru elektronikas plates ar programmatūru.

Atšķirībā no Ķīnā ražotajām un nopērkamajām kontrolieru platēm, kas, lai arī savas pamata funkcijas veic, tomēr nav īpaši kvalitatīvas ne tehniski, ne programmatūras ziņā, mūsu ražotajiem LED displejiem ir mūsu izstrādātie kontrolieri, kas nodrošina sekojošas priekšrocības:

  • programmatūra - katra atsevišķa LED displeja vai pulksteņa programmatūra nav vienreizēji ierakstīta kontroliera platē, to var brīvi pielāgot un mainīt jebkurām vajadzībām pēc klienta vēlmēm;

  • sensori - pēc nepieciešamības var pievienot faktiski jebkuru sensoru, piemēram, apgaismojuma, temperatūras, mitruma, IR (tālvadības pults), CO2, atmosfēras spiediena, u.c.

  • savienojamība - displejiem var būt lokālā datoru tīkla RJ45 vai WiFi savienojums ar citām iekārtām vai datoru sistēmām ar jebkuru protokolu (Modbus, SNMP vai jebkāda brīva formāta TCP/UDP datu paketēm), kā arī tos var pievienot RS485 tīklam.
SoftIB LED displeju kontrolieris1 no 11
SoftIB LED displeju kontrolieris

LED moduļi pieejami ar sekojošām atstarpēm starp atsevišķām LED: 2.5mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm un 10mm. Konkrētos moduļus izvēlas pēc nepieciešamā dipleja izmēra un attēlojamās informācijas apjoma, kā arī vēlamā aplūkošanas attāluma. LED moduļi var būt paredzēti gan iekštelpām (bez īpašas mitruma aizsardzības), gan āra apstākļiem (IP65). Visi LED moduļi ir RGB ar iespēju attēlot vai nu septiņas pamata krāsas vai pilnu RGB spektru (24-bit true color).

LED displeju spilgtums ir atkarīgs no attēlotās krāsas. Starp dažādām krāsām spilgtums var atšķirties līdz pat 5 reizēm (piemēram, sarkans un balts).

Ņemot vērā lielās spilgtumu atšķirības, visiem LED displejiem ir iestrādāta iespēja lietotājam uzstādīt nepieciešamo spilgtumu, kā arī papildus var tikt iebūvēts apkārtējā apgaismojuma sensors, kas, reizē ar apgaismojuma izmaiņām, izmaina displeja spilgtumu.

Plašākai informācijai izvēlieties kādu no sadaļām zemāk.

clip Papildus informācijai zvaniet pa tālruni * vai rakstiet mums uz e-pastu:

© SoftIB 2004-2022 Pēdējās izmaiņas: 05.09.2022
*