Sveicināti krustvārdu mīklu spēlē!

Šeit var spēlēt trīs veidu krustvārdu mīklas, kuru skaits faktiski ir bezgalīgs. Katru krustvārdu mīklu pēc nejaušības principa sastāda dators un tās neatšķiras no cilvēka sastādītām mīklām.

Šajā versijā krustvārdu mīklu spēles ir bezmaksas. Tās pieejamas tikai reģistrētiem spēlētājiem.

Šobrīd krustvārdu mīklu datu bāzē ir 10000 jautājumu un 100 krustvārdu mīklu laukumi (izmērā 17×17).

Reģistrētiem spēlētājiem
E-pasts
Parole

Krustvārdu mīklu spēle

Spēlētājam reģistrēties nepieciešams, lai varētu saglabāt iesāktās un nepabeigtās spēles un saglabātu informāciju par izspēlētām spēlēm.

Spēlēšanai pieejamas trīs veidu krustvārdu mīklas:

  • klasiskās krustvārdu mīklas - spēlētājam doti jautājumi, uz kuriem jāieraksta atbilstošās pareizās atbildes pa horizontālēm un vertikālēm;
  • šifrētās krustvārdu mīklas - sākotnēji ir atvērts viens vārds ar noteiktiem indeksiem pie katra atsevišķā burta. Spēles gaitā jāatrod visi pārējie burti, sakārtoti pa indeksiem;
  • sastādi pats krustvārdu mīklas - ir dotas visas atbildes sakārtotas pēc to garumiem un viens no vārdiem krustvārdu mīklā ir atvērts. Spēlētājam secīgi ir jāsakārto visas atbildes krustvārdu mīklā pareizajās vietās.

Daļa no klasisko krustvārdu mīklu jautājumiem var izrādīties spēlētājam sarežģīti un to atminēšanai var nākties lietot interneta meklētājus. Šo uzdevumu var atvieglot jautājumu grupas norāde (daba, ģeogrāfija, personības, sabiedrība, vēsture, sinonīmi), kā arī plašāka informācija pašos jautājumos, kas šajā spēlē bieži vien ir plašāki nekā parasti.

Šifrētās un sastādi pats krustvārdu mīklas ir spēlēšanai vienkāršākas un ieteicamas tiem, kuriem patīk loģisko atjautības uzdevumu risināšana.

Iespēja, ka tiks sastādīta tāda pati krustvārdu mīkla kā reiz jau spēlēta, ir ļoti ļoti maza (kaut arī tāda pastāv), savukārt, iespēja, ka 1 no 10 mīklām parādīsies kāds no jau bijušiem jautājumiem kādā iepriekš spēlētā krustvārdu mīklā, ir diezgan liela.

clip Ja jums ir krustvārdu mīklu jautājumu un atbilžu datu bāze un ir interese par krustvārdu mīklu ģeneratora izmantošanu savām vajadzībām, rakstiet uz e-pastu: Krustvārdu mīklu ģeneratoram ir iespējami laukumu izmēri 17×17, 19×19, 21×21 un 23×23.

© SoftIB 2004-2022 Pēdējās izmaiņas: 05.09.2022
*