Šajā sadaļā mēs apkopojām svarīgākos mums adresētos jautājumus saistībā par datorprogrammām Argo 7 un mūsu sniegtās atbildes uz tiem. Laika gaitā šī sadaļa tiek papildināta.

 • Kā īsti jāsaprot datorprogrammu Argo 7 versiju iedalījums? Kuras no šīm versijām ir pamata un kuras papildinātas?

  Pamata versija ir Argo 7 Pro. Argo 7 Lite un Argo 7 ir varianti ar samazinātām iespējām. Šīs versijas ir veidotas lietotājiem, kuriem nav vajadzīgas pilnīgi visas piedāvātās iespējas.

 • Kā varu būt pārliecināts, ka datorprogrammas Argo 7 ir mums piemērotas un atbilst mūsu specifikai?

  Pieredze rāda, ka pārsvarā gadījumu izceltā uzņēmuma specifika nav nemaz tik būtiska. Bieži vien ar uzņēmuma specifiku tiek saprastas nelielas darba un iekšējās dokumentu aprites īpatnības. Patiešām specifiskiem gadījumiem Argo 7 ir domāti atsevišķie pielikumi vai datorprogrammu sasaiste ar citām datorprogrammām.

 • Lietoju Argo 7 Grāmatvedība Lite. Vēlos pāriet uz Argo 7 Grāmatvedība. Kas šajā gadījumā notiek ar licenci un kāda ir tās cena?

  Esošā licence ir jāatgriež datorprogrammas izstrādātājam, pretī saņemot jaunu atbilstošās versijas licenci. Šīs licences cena ir starpība starp iepriekšējās versijas un izvēlētās versijas cenām.

 • Mūsu uzņēmums iegādājās datoru no cita uzņēmuma kopā ar Argo 7 licenci. Vai mēs varam lietot Argo 7 datorprogrammu?

  Nē. Saskaņā ar licences noteikumiem, datorprogrammas licence ir derīga tam uzņēmumam, kurš to iegādājās no legāla datorprogrammu Argo 7 izplatītāja. Datorprogrammu lietošanas licences, tāpat kā jebkuru datorprogrammu licences, pārdot citam uzņēmumam nedrīkst.

 • Vai datorprogrammas Argo 7 darbojas Linux vidē?

  Linux vidē tiešā veidā datorprogrammas Argo 7 nedarbojas. Tās var darbināt Linux vidē izmantojot Windows vides emulatoru, tomēr šajā gadījumā, pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, var tikt pārkāptas Microsoft piederošās autortiesības, kas nepieļauj Windows vides datorprogrammu darbināšanu uz Windows vides emulatoriem.

clip Papildus informācijai zvaniet pa tālruni * vai rakstiet mums uz e-pastu:

© SoftIB 2004-2022 Pēdējās izmaiņas: 05.09.2022
*