Grāmatvedības un vadības datorprogrammu sistēma Argo 7 ir izstrādāta kā atsevišķu datorprogrammu kopa, lai piemērotos dažādām dzīves situācijām un lietotāju vajadzībām. Visas atsevišķās datorprogrammas lieto kopīgas datu bāzes un pilnībā savietojas viena ar otru, radot iespēju sākotnēji strādāt ar vienu no datorprogrammām un pēc tam, pēc vajadzības, pievienot citas.

Zemāk ir aprakstītas atsevišķās datorprogrammas, kas ietilpst Argo 7 sistēmā. Datorprogrammu detalizētais apraksts ir sniegts tabulas veidā, salīdzinot versijas Argo 7 Lite, Argo 7 un Argo 7 Pro.

 • Tirdzniecība

  Preču, materiālu u.c. vērtību (arī ražošanas un preču pārstrādes) noliktavu uzskaite. Preču un pakalpojumu tirdzniecība ar vai bez pieslēgta kases aparāta. Kopā ar Tirdzniecība ir apskatīta arī Argo 7 Inventarizācija.

 • Grāmatvedība

  Grāmatvedības uzskaite. Galvenā grāmata, bilance, kase, banka, algas, pamatlīdzekļi, avansa norēķini u.c. Atskaišu eksports uz VID EDS sistēmu.

 • Vadība

  Ekonomika un uzņēmuma pārvalde. Peļņas/zaudējumu, naudas plūsmas atskaites, to prognozēšana. Uzņēmuma naudas līdzekļu un debitoru/kreditoru kopsavilkums. Tekošās un tuvākās nākotnes maksātspējas analīze, ienākošo/izejošo maksājumu plānošana.

 • Server

  Automatizēta datu pārbaude un organizācija. Automātiska datu apmaiņa ar attālinātām struktūrvienībām. Regulāra datu arhīvu saglabāšana, uzņēmumam specifisku darbību izpilde u.c.

 • WEB bibliotēka

  Funkciju bibliotēka (DLL). Preču un pakalpojumu kataloga datu nolasīšana, I-veikala datu apmaiņa: klienti, pasūtījumu dokumenti, dokumentu apmaksas.

Atsevišķās datorprogrammu daļas ar dažādām versijām savstarpēji nav savietojamas. Piemēram, ja ir uzstādīta Argo 7 Grāmatvedība, tad šajā pašā uzstādīšanas vietā uzstādīt Argo 7 Tirdzniecība Lite nebūs iespējams.

Datorprogrammas Argo 7 ļauj strādāt ar neierobežotu skaitu datu bāzēm bez papildus licenču iegādes vai maksājumiem. Datu bāzes vienlaicīgi lietot var neierobežots skaits lietotāju.

Datora minimālās prasības: savietojams ar IBM PC, Pentium III 500MHz, video izšķirtspēja 1024×768, operatīvā atmiņa 512Mb, brīvā diska atmiņa 50Mb, Windows XP.

Datorprogrammas Argo 7 strādā uz visām MS Windows versijām sākot ar Windows XP.

clip Papildus informācijai zvaniet pa tālruni * vai rakstiet mums uz e-pastu:

© SoftIB 2004-2022 Pēdējās izmaiņas: 05.09.2022
*