Grāmatvedības un vadības datorprogrammu sistēma Argo 7 ir savstarpēji neatkarīgu un savietojamu datorprogrammu kopa, kas piemērota dažādu nozaru mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām. Šajā sistēmā ietilpst 5 neatkarīgas un pilnībā savietojamas daļas, kas var pilnvērtīgi strādāt gan atsevišķi, gan kopā mijiedarbojoties viena ar otru. Nepieciešamības gadījumā, izstrādājot atsevišķus sistēmas paplašinājuma moduļus, var pielāgoties kādai īpašai uzņēmuma specifikai. Argo 7 sistēmas atjaunināšana un papildināšana notiek pastāvīgi kopš sākotnējo datorprogrammu versiju izstrādes. Laika gaitā tā ir piedzīvojusi gan vizuālas, gan funkcionālas izmaiņas, izņemot no sistēmas nevajadzīgo un pievienojot derīgo.

Argo 7 sistēmas raksturīgākās iezīmes:

 • zemas prasības datortehnikai - dators ar uzstādītu Windows XP vai jaunāku;
 • nav nepieciešamas papildus datorprogrammas vai atsevišķi serveri - viss nepieciešamais darbam ar datu bāzēm ir pašās datorprogrammās un jebkurš dators var strādāt kā failu serveris;
 • neierobežots datu bāzu skaits - ar vienu datorprogrammas licenci var strādāt ar neierobežotu skaitu uzņēmumu datu bāzēm;
 • neatkarība no darba vides - datorprogrammas nelieto nevienas citas datorprogrammas vai operāciju sistēmas komponentes, līdz ar to tās ir pilnībā neatkarīgas no citu sistēmas komponenšu darbības vai kļūmēm.

Plašākai informācijai par Argo 7 sistēmas datorprogrammām, to vēsturi, iespējām, cenām u.c., izvēlieties kādu no zemāk esošajām sadaļām.

 • Argo 7 daļas

  Datorprogrammu sistēmas daļas: Tirdzniecība (ar Inventarizācija), Grāmatvedība, Vadība, Server. Detalizēts apraksts un datorprogrammu versiju iespēju salīdzinājums.

 • Versijas un cenas

  Datorprogrammu sistēmas atsevišķo daļu versijas un cenas.

 • Paplašinājuma moduļi

  Paplašinājuma moduļi - pielikumi, kas veic vai nu kādas konkrētam uzņēmumam specifiskas vajadzības vai ir atsevišķi programmas iespēju paplašinājumi. Izstrādātie bezmaksas un maksas paplašinājuma moduļi.

 • Jautājumi un atbildes

  Biežāk izskanējušo jautājumu apkopojums un mūsu atbildes uz tiem. Programmu cenas, licences, priekšrocības un atšķirības no citām datorprogrammām.

 • Izstrādes vēsture

  Datorprogrammu sistēmas Argo 7 tapšanas vēsture, iepriekšējās versijas un izstrādes platformas. Argo 7 datorprogrammu uzbūves atšķirības.

clip Papildus informācijai zvaniet pa tālruni * vai rakstiet mums uz e-pastu:

© SoftIB 2004-2022 Pēdējās izmaiņas: 25.11.2022
*