Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv

Atteikuma tiesības

Saskaņā ar patērētāju tiesību aizsardzības likumu, patērētājam ir tiesības 14 dienu laikā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību.

Lai atteikuma tiesības būtu spēkā, pircējs drīkst iepazīties ar iegādāto preci tiktāl, cik to būtu iespējams izdarīt parastā veikalā klātienē. Uzsākot preces lietošanu, atteikuma tiesības tiek zaudētas.

Atteikuma tiesības nav spēkā sekojošos gadījumos:

  • precēm, kas pēc sava rakstura ir paredzētas profesionālai, nevis mājas lietošanai (preces aprakstā ir ar zilu krāsu izcelta norāde);
  • ja ir iegādātas datorprogrammu licences un to iepakojums ir atvērts;
  • precēm ar hermētisku iepakojumu, hermētiskais iepakojums ir bojāts;
  • preces iepakojums, kas nodrošina tās kvalitātes un drošuma saglabāšanu ir bojāts (tajā skaitā noplēstas ekrānu u.tml. aizsargplēves);
  • precēm, kas tiek izgatavotas pēc pircēja pasūtījuma.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, 14 dienu laikā kopš pirkuma saņemšanas ir jāatsūta mums e-pasta ziņa par atteikuma tiesību izmantošanu uz zemāk norādīto e-pastu vai arī pa pastu parastā vēstulē atteikuma tiesību veidlapa bez pievienotas preces.

Pēc mūsu apstiprinājuma par atteikuma tiesību izmantošanu, 14 dienu laikā ir jānosūta mums atpakaļ prece vai preces uz apstiprinājumā norādīto Omniva pakomātu ar pievienotu aizpildītu un parakstītu atteikuma veidlapu, ja pirms tam par atteikuma tiesību izmantošanu tika atsūtīta e-pasta ziņa.

Atteikuma tiesību veidlapa ir iekļauta komplektā ar preču pavadzīmi.

Preces atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz pircējs.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni *

© SoftIB 2004-2022 Pēdējās izmaiņas: 25.11.2022
*