Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv

Preču apraksts un izvēle

Pielietojot lapas kreisajā pusē esošo preču kataloga izvēlni vai preču meklēšanas iespēju, izvēlieties sev interesējošo preci. Ja vēlaties to pasūtīt, norādiet nepieciešamo daudzumu un spiediet Pievienot grozam. Pēc preces pievienošanas grozam, preces aprakstā tiek attēlota atbilstoša informācija. Tāpat tiek nomainīts preču groza daudzums un summa (tiek attēlots labajā, augšējā stūrī). Līdzīgi pievienojiet grozam citas nepieciešamās preces.

Preču grozam netiek pievienotas preces, kurām nav norādīta cena.

Preču aprakstā tiek sniegta pamatinformācija. Konkrēto preci precīzi ir iespējams identificēt pēc tās koda. Ja vēlaties iegūt papildus informāciju, sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni * darba dienās no 9:00 līdz 17:00.

Preču grozs

Preču grozā tiek attēlotas visas grozam pievienotās preces. Ja vēlaties izmainīt kādas preces daudzumu, spiediet Labot, pēc kā ierakstiet nepieciešamo daudzumu un spiediet Labot atkārtoti. Preces izdzēšanai no preču groza spiediet Dzēst. Ja vēlaties izdzēst pilnīgi visas preces no groza, spiediet Dzēst grozu. Pirkuma noformēšanai un pircēja datu norādīšanai spiediet Noformēt pirkumu.

Pirkuma noformēšana

Pirkuma noformēšanai aizpildiet (vai labojiet pēc nepieciešamības) nepieciešamos datu laukus, kā arī norādiet vēlamo piegādes veidu. Kad datu lauki ir aizpildīti, spiediet Apstiprināt pirkumu, pēc kā uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta ziņa par pirkuma piereģistrēšanu.

Laukā Informācija pārdevējam varat norādīt kādu būtisku informāciju, kas ir svarīga un aktuāla preces piegādei u.c.

Pēc pirkuma apstiprināšanas

Pirkuma apmaksu veiciet tikai pēc e-pasta ziņas par preču rezervācijas apstiprinājuma saņemšanas. Ja pasūtītās preces nebūs tuvākajās dienās pieejamas, sagaidiet mūsu zvanu vai e-pasta ziņu, lai šajā gadījumā iepriekš vienotos par piegādes laiku.

Pēc pirkuma apmaksas saņemšanas tiks nosūtīta apstiprinājuma e-pasta ziņa. E-pasta ziņa tiks nosūtīta arī pēc pavadzīmes izrakstīšanas, kas nozīmē, ka preces ir nodotas piegādei pasūtītājam.

Noderīgus pirkumus!

© SoftIB 2004-2022 Pēdējās izmaiņas: 25.11.2022
*